Za darmo porównaj pożyczki do 200 tys. zł

W ciągu godziny przedstawimy ci 3 najlepsze oferty kredytowe i pożyczkowe z 20 banków i innych instytucji finansowych. Za darmo i bez zobowiązań!

10 000
1 000
200 000
google-reviews

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą pożyczkę:

  • raiffeisen-bank
  • santander
  • paytree
  • 14-more

Dzięki Lenders porównanie warunków pożyczek jest banalnie proste:

offers
eitautas

Dzięki ekspertom kredytowym Lenders znajdziesz kredyt z najmniejszym oprocentowaniem!

To zadziwiające, ile możesz zaoszczędzić, porównując oferty kilku instytucji kredytowych. Czy wiedziałeś, że niektóre firmy potrafią obniżać oprocentowanie i ukrywać je pod dodatkowymi opłatami? Orientowanie się w kredytowych niuansach wymaga wiedzy i czasu, ale nasi eksperci kredytowi są po to, aby ci pomóc! Dzięki dobremu zrozumieniu rynku zapewniają przejrzyste porównania i pozwalają ci uniknąć przykrych niespodzianek. Usługi Lenders są bezpłatne, więc dlaczego nie spróbować już teraz?

Uzyskanie kredytu konsumenckiego jest łatwe

1
Wypełnij formularz
Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego, konta bankowego i numeru PESEL.
2
Wybierz najlepszy kredyt
W ciągu godziny wybierzemy dla ciebie 3 najlepsze oferty kredytowe i pożyczkowe z banków i innych instytucji finansowych.
3
Uzyskaj pieniądze już w godzinę
To wszystko! Pieniądze zostaną przelane na wskazane przez ciebie konto bankowe nawet w ciągu godziny!

Już ponad 100 000 osób wybrało Lenders. Nic w tym dziwnego, ponieważ:

Pozwalamy zaoszczędzić do 2000 zł
Analizujemy oferty wielu instytucji kredytowych – cena kredytu waha się czasem nawet do 2 000 zł.
Usługa jest bezpłatna
Tak, dobrze widzisz! Nasze usługi są rzeczywiście bezpłatne.
Pracujemy szybko
Ofertę pożyczki przedstawiamy w ciągu godziny. Podobnie z przelewem: pieniądze również przelewamy nawet w ciągu godziny.
Konsultant osobisty
Zapewniamy osobistego doradcę, który jest po twojej stronie, a nie po stronie banku. Pomoże ci w całym procesie. Przez cały dzień!
people-faces
"Przedstawiliście mi lepsze warunki pożyczki niż te, które sam wcześniej otrzymałem. Dziękuję!"
Paweł P.
Google Reviews

Działalność Lenders jest nadzorowana przez Narodowy Bank Polski

Twoje dane są u nas bezpieczne! Działalność Lenders podlega nadzorowi NBP, Państwowej Inspekcji Ochrony Danych i innych instytucji. Wszystkie dane szyfrowane są 2048-bitowym certyfikatem SSL.

img

5 najczęściej zadawanych pytań

Przykład

Pożyczki online są dostępne w kwotach od 1000 zł do 200 000 zł, okres spłaty pożyczki wynosi od 6 do 120 miesięcy, oprocentowanie od 4,9%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu konsumenckiego (RRSO) wynosi od 8% do 39%. Na przykład, pożyczając 15 000 zł za pośrednictwem jednego z przedstawionych przez nas pożyczkodawców, gdy umowa jest zawarta na okres 36 miesięcy, stała roczna stopa procentowa wynosi 20,5%, całkowita kwota zapłacona przez odbiorcę kredytu konsumenckiego wynosi 26346 zł, RRSO kredytu konsumenckiego wynosi 48,1%, a miesięczna rata do spłaty wynosi 744 zł. W zależności od Twojej zdolności kredytowej i oceny ryzyka lub w przypadku wybrania innego okresu obowiązywania umowy i terminu spłaty raty, mogą zostać ci zaproponowane inne warunki (np. roczna stopa oprocentowania, kwota kredytu i wysokość raty). Jesteśmy za odpowiedzialnym pożyczaniem, dlatego zachęcamy i pomagamy w porównywaniu warunków pożyczki, aby możliwe było wybranie najbardziej odpowiedniego dla ciebie kredytu. Lenders to pośrednik nadzorowany przez Narodowy Bank Polski, działający jako zależny pośrednik kredytów konsumenckich oraz jako niezależny pośrednik kredytów związanych z nieruchomościami.

Pierwsze oferty już w 5 minut!

Uzyskaj lepszą ofertę pożyczki już w jedną godzinę! Za darmo!